Trump’ın oyunu geliyor!

Her Amerikan başkanının ucundan veya kıyısından oyunlarda gözükmesi veya oyunun aktörlerinden biri olması elbette alışıldık bir şey. Donald Trump da bundan kaçabileceğini düşünmemiştir sanırım.

World War Party: Game of Trump, asit grafiklerle tasarlanmış, tarayıcı oyunu gibi gözüken bir aksiyon oyunu. Oyunun ana teması “mavra” olduğundan da Trump’ın vaatleri ve karakteri üzerinden geçinme yoluna gidilmiş. Öyle ki oyun “hayatınızda gördüğünüz en ırkçı şey!” diye pazarlanıyor.

Modlar konusunda pek zengin olmayan oyun 4 kişiye kadar Deathmatch’e izin veriyor ve Ağustos ortası gibi PC, Mac, Android ve iOS üzerinden bedava olarak satışa sunulacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr