Tüm Gran Turismo Oyunlarının Satışı 80.4 milyonu geçti

Sony Interactive Entertainment (SIE) bugün, popüler Gran Turismo satışlarının, oyunun ilk piyasaya çıktığı 20 yıl öncesinden bugüne kadar, 80.4 milyon üniteyi geçtiğini açıkladı.

Gran Turismo’nun yaratıcıları Polyphony Digital’in, Fédèration Internationale de l’Automobile adlı motor sporları kuruluşuyla ortaklaşa geliştirdiği yeni FIA Gran Turismo Championships ile birlikte satışların daha da artması bekleniyor. Gran Turismo oyunlarının yaratıcısı Kazunori Yamauchi, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“20 yıllık tarihinde 80.4 milyon Gran Turismo oyununun oynandığını hayal etmek şaşırtıcı güzellikte bir haber. Oyunlarımızı oynamak için geçirilen bu muazzam zamanı düşünmek beni gerçekten mutlu ediyor! Topluluğumuza, yakın arkadaşlarımıza ve otomotiv endüstrisindeki destekçilerimize içten teşekkürlerimi ve takdirlerimi iletmek isterim. Gelecek yıllarda yarış konusunda en üst düzeyde heyecan ve eğlence sunmanın yanı sıra otomobillerin ve manzaraların tasviri ile yaratımını mümkün olan en iyi şekilde sağlamak için çalışmalarımızı sürdürmeyi hedefliyoruz.”

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Splatoon 2 turnuvaları için yeni websitesi duyuruldu. https://t.co/8G3d4OraJl https://t.co/GHQyrRQcZ9
İnceleme: Razer Kraken Tournament Edition https://t.co/RdpUbQzQny https://t.co/zlDUci5daL

Flickr