Türk mobil oyun Wars of Empire yakında bizlerle.

Türk yapımı yeni bir strateji mobil oyun olan War of Empire yaz aylarında beta sürümü bizlerle olacak.

Wars of Empire, orta çağda geçen, içerisinde on adet milletin ve beş farklı çağın bulunduğu, temel amacın imparatorluk kapasitesini ve sınırlarını artırarak dünya üzerinde hakimiyet kurmak olduğu çoklu oyunculu ve gerçek zamanlı mobil tabanlı bir oyun Wars of Empires. Türk yapımı olmasının yanı sıra çoklu dil desteği de desteklemektedir. Medeniyetlere göre özelleştirilmiş modeller ile tasarım konusunda dikkat çeken oyun, klan oluşturarak gelişmeye de olanak sağlamaktadır.

Oyunun yapımcıları Hermes Games 2018 yaz aylarında beta sürümünün piyasaya çıkacağını belirtti. Wars of Empire oyununun, kısa bir süre içerisinde ön kayıtın da açılacağı paylaşılan bilgiler arasında.

Ayrıca etkinliklerden haberdar olmak ve Wars of Empire oyun içi hediyeler kazanmak için Facebook sayfasını da takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/hermesgames/

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Splatoon 2 turnuvaları için yeni websitesi duyuruldu. https://t.co/8G3d4OraJl https://t.co/GHQyrRQcZ9
İnceleme: Razer Kraken Tournament Edition https://t.co/RdpUbQzQny https://t.co/zlDUci5daL

Flickr