Twitch.tv, Blizzard turnuvalarını izleyebileceğiniz tek üçüncü parti platform

Dünyanın en ünlü yayın platformu Twitch.tv, Blizzard’ın resmi sitesini saymazsak Blizzard turnuvalarını izleyebileceğiniz tek platform olarak kalıyor.

Heroes of the Storm Global Championship ve Overwatch APEX League gibi Blizzard turnuvalarının yayınlarını paylaşan Twitch, iki yılı aşkın süreden beri Blizzard ile beraberler. Gittikçe genişleyen e-spor evreninde bu yayın haklarına sahip olmak da gayet önem taşıyor.

Blizzard, kendi programları dışında turnuvaları izleyebileceğiniz tek platformun Twitch.tv olacağını açıkladı (güle güle YouTube, Facebook). Bu durum Twitch’e sorulunca yaptıkları açıklamada tek yayın platformu olarak en iyi kalitede sunum yapacaklarını söylediler. İşte haklarını aldığı turnuvaların listesi:

– Heroes of the Storm Global Championship (HGC)
– StarCraft II World Championship Series (WCS Circuit)
– Hearthstone Championship Tour (HCT)
– Hearthstone Global Games (HGG)
– World of Warcraft Arena Championship
– Overwatch APEX League
– Overwatch Premier Series

Blizzard ayrıca Amazon veya Twitch Prime sahibi olan üyelere içinde garanti olarak legendary loot bulunan “Golden Overwatch Lootbox” vereceklerini açıkladılar.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

E3 mesaisi başlıyor, ilk olarak sahnede EA PLAY var. Bu ay LEVEL Dergisi'nin kapağını süsleyen Star Wars Jedi: Fal… https://t.co/xlqSaYLEnq
RT @G2Bolukbasi: Adımı şurada görmenin bana verdiği heyecan anlatılamaz bile... Formula 1’in resmi sitesinde benim hakkımda bir haber olmas…

Flickr