Mother Russia Bleeds: Votka felakettir!

Paris’te yerleşik indie bir oyun firması olan Le Cartel tarafından tasarlanan ve Devolver Digital tarafından dağıtılacak olan Mother Russia Bleeds, 5 Eylül tarihinde PC, bu sonbaharda da PS4 için geliyor.

Oyun sizin de aşağıda görebileceğiniz gibi şiddet ve kan gibi öğeler konusunda hayli cömert ve zamanında Captain Commando / Final Fight oynayarak saçlarını ağartmış, günümüzde de Broforce veya Enter The Gungeon’ın başından kalkamayan oyunculara hitap etmekte.

Oyunumuz konu konusunda pek zengin olmasa da bahsetmeden geçmeyelim. Alternatif bir gerçeklikte ve SSCB topraklarında geçen oyunda bir grup sokak savaşçısını yönetiyoruz ve karşımızdakiler de zombilerden daha bilinçli gözükmeyen vahşi uyuşturucu müptelaları.

Yapımcı oyunda en büyük keyfin co-op oynanış ile alınabileceğini belirtmiş ki videodan gördüğümüz kadarıyla haklılar. Sunset Riders veya Captain Commando’yu tek başına oynamanın ne keyfi vardı ki?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr