Umut veren bir yerli proje daha: GRIM

Bir yıl kadar önce Eskişehir’de yaşayan beş arkadaş tarafından kurulan Studio Backstage, bir süredir üzerinde çalıştıkları macera oyunu GRIM: Mystery of Wasules için ilk görselleri yayınladı.

Grim – Mystery of Wasules, oyuncuya ortadaki büyük bir gizemin perdelerini açmasına imkan veren ve roman şeklinde bir anlatım benimseyen birinci şahıs, hikaye odaklı gizem oyunu.

Buna göre; Dunia’da 5 büyük krallık bulunmaktadır. Dreaborg ve Glimor isimli krallıklar 10 yıl süren savaştan çıkmıştır. Glimor fethedilmiş, zafer Dreaborg’un olmuştur. Ancak sorunsuz geçen dört yılın ardından ise fethedilmiş Glimor topraklarında, Wasules isimli büyük vilayette bazı şüpheli ölümler başlamıştır. Dreaborg Kralı Owen Grim’in kardeşi olan kütüphaneci Oswald Grim ise olayları araştırması için Wasules isimli bu diyara, eski Glimor topraklarına gönderilir.

Unreal Engine 4 ile tasarlanan oyun açıkçası hayli iyi gözüküyor. Studio Backstage’den gelecek yeni haberleri merakla bekliyoruz.

Oyunun IndieDB sayfası için: http://www.indiedb.com/games/grim-mystery-of-wasules

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr