Uncharted’ın filmine yeni yönetmen!

Halen hazırlık aşamaları devam eden ve bir türlü kesinleşmeyen olası Uncharted filmini muhtemelen Night At The Museum ve Real Steel filmlerinden tanıdığımız Shawn Levy yönetecek.

Sony Pictures tarafından çekilmesi beklenen filmin sinemalarda yayınlanma tarihi 30 Haziran 2017 olarak belirlenmişti ancak zaman içinde bu tarih gündemden düşmüş gibi gözüküyor.

Daha önce de yönetmen Seth Gordon’un (Horrible Bosses, Identity Thief) projeden ayrılmasıyla film yine duraklama dönemine girmişti hatırlanacağı üzere. Bu ana kadar filmin 2016 yılı içinde vizyona girebileceği bile konuşulmaktaydı.

Sony hikaye veya yeni yönetmenin kim olacağı konusunda herhangi bir açıklama yapmış değil, keza Nathan Drake’i kimin oynayacağı konusu da belirsiz. Tek bildiğimiz filmin senaryo yazarının Smokin’ Aces, The Grey ve A-Team gibi filmlerden tanıdığımız Joe Carnahan olacağı.

123

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X Project Scorpio Edition'ın kutusunu açtık! https://t.co/hnzNtUjkpD
Battlerite’dan bir başarı daha. https://t.co/caYwmB74LK https://t.co/el24JZFfAp

Flickr