Ünlü Youtuber’dan Papa’ya hediye!

Papa Francis bilindiği gibi kısa ömrümüzde gördüğümüz papa’lar içinde, belki sosyal medya çağına denk geldiğinden olsa gerek en popüleri.

Geçtiğimiz günlerde bazı ünlü Youtuber’ları ağırlayan ve her biriyle tek tek tanışan Papa Francis, aralarında en popüler olanlarından biri olan, 6.5 milyon üyeye sahip Matpat’ten ilginç bir hediye almış. Sevenlerinin taptığı, hatta tanık olduğum ikisinin geçtiğimiz yılın en iyi oyunu olduğunu söylediği Undertale!

Matpat ayrıca 16 dakikalık bir video çekerek, bu oyun hakkında ne düşünüyor olursak olalım, oynadığımız oyunlardan olan beklentilerimizin geçirdiği evrimi yansıttığından dolayı özellikle bu yapımı tercih ettiğini anlatmış.

Oyunun kutulu versiyonu olmadığından Papa’ya bir Steam kodu şeklinde hediye edildiğini de söylemeden geçmeyelim.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr