Vanquish nihayet PC’ye geliyor!

2010 yılında PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkan ve damağımızda hoş bir tat bırakan Vanquish, yedi sene sonra PC için duyuruldu.

25 Mayıs tarihinde piyasaya çıkacak olan oyun bilindiği gibi çok sevdiğimiz Platinum Games tarafından geliştirilmişti ve her ne kadar kendi zamanı için hayli iyi grafiklere sahip olsa da artık yaşını başını aldı denilebilir.

Sega bunun elbette bilincinde ve oyunu PC için piyasaya sürerken elden geçirmeyi ihmal etmemiş. Öncelikle oyundaki FPS kilidi kaldırılmış durumda ve sisteminizin özelliklerine göre 60fps’ten 144’e kadar size uygun olanı seçebileceksiniz. Ayrıca 4K çözünürlük desteği, anti-aliasing, antisotropic filtering, SSAO Lighting gibi yeni grafik seçenekleri de oyunun menüsüne eklenmiş durumda.

Son olarak, oyun Steam kartları ve başarımlarına da kavuşan oyunun Steam için ön sipariş fiyatı 60 TL. Daha önce Bayonetta’yı satın aldıysanız üzerine %25 indirim de mevcut.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr