Warframe için dev güncelleme: The War Within

2013 yılında PC için piyasaya sürüldükten sonra sırasıyla PS4 ve Xbox One için de piyasaya çıkan Warframe, yeni güncellemesine kavuştu.

Oyunun 19.ana güncellemesi olan “The War Within” kolaylıkla “dev” olarak nitelendirilebilecek nitelikte. 3.3 GB boyutundaki güncelleme oyuna düşmanları, silahları, zırhları ve yeni hikayesi ile tamamen yeni bir bölüm ekliyor: Kuva Fortress

Bugüne de 26 milyon oyuncuya ulaşan yapımı ilk çıktığı günlerden beri inatla geliştirmeye devam eden ve nihayet güzel bir yere oturtmaya başaran Digital Extremes, bu güncellemenin geçmişte aldıkları tüm derslerin ve öğrendikleri her şeyin bir sonucu olduğunu ve isminin de bu sebeple kendiliğinden ortaya çıktığını belirtmiş.

451

Sürüm notları için şuraya bakabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr