Warner Bros ve LEGO’dan “LEGO Marvel Super Heroes 2”

“LEGO Marvel Super Heroes 2”, ilk oyunda olduğu gibi bu kez de Marvel dünyasına eğlenceli bir yolculuk sunuyor. Her yaştan oyuncu kitlesine hitap eden LEGO Marvel Super Heroes 2’de telepatik kozmonot köpek Cosmo the Spacedog’un çağrısı ile bir araya gelen Marvel kahramanlarına siz de katılın ve Hükümdar Kang’ın şeytani planlarını engellemelerine yardımcı olun.

Hikayesi LEGO Marvel Super Heroes’un devamı olarak, ödüllü çizgi roman yazarı Kurt Busiek tarafından yeniden yazılan LEGO Marvel Super Heroes 2, oyuncuları farklı çağlardan sayısız Marvel ortamına götürerek kozmik bir savaşa sokuyor. Marvel’ın süper kahramanları bu kez zamanda yolculuk ederek pek çok farklı çağdan Marvel şehri ve mekanı çalarak Chronopolis’i inşa etmeye çalışan Hükümdar Kang ile savaşıyor.

Telepatik kozmonot köpek Cosmo the Spacedog’un çağrısına uyarak, Hükümdar Kang’ın şeytani planlarını engellemek için bir araya gelen kahramanlar arasında Örümcek Adam, Thor, Hulk, Demir Adam, Kara Panter, Kaptan Marvel, Doctor Strange ve Galaksinin Koruyucuları’nın yanı sıra, gelecek dönemde vizyona girecek bazı filmlerin de karakterlerini kapsayan 200’den fazla süper kahraman ve süper kötü bulunuyor. İlk oyunu oynayanların kaçırmak istemeyeceği oyun LEGO severler için de tercih edilebilir bir seçenek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Ballistic Baseball, Apple Arcade Forması İle Sahaya Çıkıyor! https://t.co/PyoNr6kLL4 https://t.co/LRV9MYcaBO
Razer Vıper Ultımate Kablosuz Oyun Faresi İle Üstün Hızda Hüküm Sürün https://t.co/Lzb6AG9nFT https://t.co/7SlEQs2A3V

Flickr