Watch Dogs 2 çıktı, San Francisco’da ulaşım hacklendi!

Geçtiğimiz haftalarda konsollara çıkan, PC oyuncularının ise bu gece kavuşacağı Watch Dogs 2 birilerine fena halde ilham vermiş gibi gözüküyor.

DedSec’in izinden mi gitti bilinmez (Watch Dogs 2’nin San Francisco’da geçtiğini de düşünürsek, şaka gibi olay değerlendirmesi yapmak da mümkün.) ama birileri San Francisco ulaşım sistemindeki 2000’den fazla bilgisayarı hackleyip 100 bitcoin (73.200$) fidye talebinde bulununca, durumun yolcuların memnuniyeti açısından onarılamaz sonuçlar yaratmasından korkan yetkililer çareyi ücretli ulaşım sisteminin kapılarını herkese açmakta buldu.

Tam da Watch Dogs 2’nin çıkışı üzerine yaşanan bu durumun bahsettiğimiz konu ile ne kadar alakası var tartışılır ancak kulağa oyundan alınma bir görevmiş gibi gelen bu durum sayesinde binlerce kişi bedava olarak toplu taşımadan faydalanmış gibi gözüküyor.

sanfranciscocablecaronpinestreet-5967

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X Project Scorpio Edition'ın kutusunu açtık! https://t.co/hnzNtUjkpD
Battlerite’dan bir başarı daha. https://t.co/caYwmB74LK https://t.co/el24JZFfAp

Flickr