We Happy Few ile 32 dakika!

E3 2016’nın en farklı, en acayip, en rahatsız edici oyunu We Happy Few için 32 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı.

2015’in sonlarında 200.000$ hedefli bir Kickstarter projesi olarak yola çıkan ve 265.000$ civarında fon toplayarak önünü açan We Happy Few, ilerleyen dönemde Microsoft’un desteğiyle geleceğini garantilemişti.

1960’ların İngiltere’sinde geçen oyun, en son INSIDE ile deneyim ettiğimiz distopya teması üzerinde kurulu ve yönettiğimiz karakter de Wellington kasabasının diğer sakinlerinin aksine, kendilerini kontrol altında tutan Joy adlı kimyasalı kullanmayı bırakmış insanlardan biri.

Bundan sonrası için sizi Eurogamer’ın videosuna alalım, göreceğiniz bazı şeyler canınızı hayli sıkabilir, bizden uyarması.

Xbox One ve Steam’de erken erişim sürecinde yer alan oyunun fiyatı ise 49 TL.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X Project Scorpio Edition'ın kutusunu açtık! https://t.co/hnzNtUjkpD
Battlerite’dan bir başarı daha. https://t.co/caYwmB74LK https://t.co/el24JZFfAp

Flickr