Wolfteam’de heyecan Temmuz’a doğru daha da yükseliyor!

Bu heyecan her ay yaşanıyor, NESCAFÉ 3ü1 arada EXTRA ile WOLFTEAM ŞAMPİYONASI büyük Temmuz finali için WOT’tan biletler kapılıyor…

“Wolfteam Online Takım Turnuvası” anlamına gelen WOT; Wolfcity, Kafe Kafe Wolfteam ve Wolfteam ekibinin özel olarak seçeceği takımlarla birlikte 100.000TL yolunda bilet kapılabilen bir diğer alan.

256 takımın katılımıyla gerçekleştirilen Wolfteam Online Takım Turnuvası’nda nakit para ödülü ve milyonlarca JoyPara değerinde oyun içi eşya için takımlar kıyasıya mücadele ediyor ve ilk 3 sırayı alan takımlar sırasıyla para ödüllerini kazanıyor.

1. Takım3.000TL 2. Takım 2.000TL 3. Takım 1.000TL.

Wolfteam Online Takım Turnuvası’nın ilerleyişi şöyle; Bir haftalık kayıt süreci sonrası takımlar belirlenip eşleştirmeler gerçekleştiriliyor. Eşleştirmeler sonrası takım kaptanlarına bilgilendirme maili atılıp ardından da turnuva başlanıyor. 256 takım, tekli eliminasyon sistemine göre karşılaşıyor ve 1. olabilmek için mücadele veriyorlar. 2016’da da tam 6 adet Wolfteam Online Takım Turnuvası bizleri bekliyor. 6 aylık periyotlara bölünmüş olan bu turnuvalar, her ay bir tanesi sonuçlanacak şekilde düzenlenecek.

Mayıs turnuvası yeni sona erdi. Kazanan DeadLyShooteRs hem 3.000TL’lik para ödülünü hem de büyük final için bileti kaparken, 2. Olan takım WTMEGAS da 2.000TL’lik para ödülünün yanı sıra büyük final için bileti kaptı.

Haziran turnuvaları yolunda sen de yerini almak istiyorsan sayfayı takip et ve anında başvur: http://joy.ac/4gEc

Temmuz ayına kadar her ay WOT Turnuvalarında ilk 2’ye giren takımlar direk olarak NESCAFÉ 3ü1 arada EXTRA ile WOLFTEAM ŞAMPİYONASI’nda büyük ödül için yarışmaya hak kazanacaklar. Haziran’da bu ikiden biri neden sen olmayasın? Büyük turnuva sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr