Xander Cage’in yeni filminden harika hediyeler sizi bekliyor!

Yeni Nesil Ajan: Xander Cage’in Dönüşü’nden çok özel hediyeler sizleri bekliyor.

Ajan-gerilim türünü yeniden tanımlayan gişe rekortmeni serinin üçüncü bomba bölümünde hükümet ajanıyken ekstrem sporcuya dönüşen Xander Cage (Vin Diesel), kendini maruz bıraktığı sürgünden çıkıyor. Pandora’nın Kutusu olarak bilinen, kötü ve durdurulamaz bir silahı ele geçirme savaşında ölümcül alfa savaşçısı Xiang ve ekibiyle çarpışıyor.

Heyecan arayışındaki destekçilerden oluşan yepyeni bir grup kuran Xander, kendini dünya devletlerinin en üst düzeylerinde gizli anlaşmalara işaret eden ölümcül bir komplonun tuzağına düşmüş buluyor. Serinin “soğuk espriler” ve “agresif tavırlarla” yüklü olan “YENİ NESİL AJAN: XANDER CAGE’İN DÖNÜŞÜ” filmi, sinemada insanın aklını başından alan tehlikeli sahneleriyle ekstrem aksiyonda çıtayı yükseltecek.

Gelelim yarışmamıza; Yeni Nesil Ajan: Xander Cage için özel olarak üretilmiş 5 adet sırt çantası LEVEL okurlarını bekliyor. Bunun için yapmanız gerekenler ise çok basit. Şu linkten ulaşabileceğiniz mesajdaki yönlendirmeleri izlemeniz ve uygun şekilde paylaşmanız halinde 5 adet sırt çantasından birini kazanma şansını yakalıyorsunuz.

Yarışma koşulları:
-Kargo bedeli kazanana aittir.
-Son katılım tarihi 1 Şubat Çarşamba günüdür. Kazananlar 2 Şubat Perşembe günü açıklanacaktır.

Şimdiden herkese bol şans.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr