Xbox One S’in çıkış tarihi belli oldu!

Her fırsatta “baltayla şekillendirilmiş” diye takıldığımız Xbox One’ın rafine versiyonu Xbox One S’in 2TB versiyonu, 2 Ağustos tarihinde piyasada olacak.

Ürün boyut anlamında eski Xbox One’a göre %40 zayıflamış durumda, ancak bu versiyonu satın almak istiyorsanız ilk anda sadece 2TB modelleri bizlere sunulacak. 1TB ve 500GB’lık modeller ise daha sonra piyasaya sunulacak. Aynı zamanda en azından şimdilik, 4K görüntü ve HDR desteğini sunan tek konsol olma özelliğine sahip.

Konsolun UK fiyatı ise 350 pound olarak belirlenmiş durumda. Eğer bekleyip 1TB ve 500GB modellerini alacaksanız ise kenara 300 ve 250 pound ayırmanız gerekecek. Henüz fiyatı açıklanmamış olmasına rağmen ürünün aynı gün Türkiye içinde de satışa çıkması bekleniyor.

2131

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr