Xbox One S’in çıkış tarihi belli oldu!

Her fırsatta “baltayla şekillendirilmiş” diye takıldığımız Xbox One’ın rafine versiyonu Xbox One S’in 2TB versiyonu, 2 Ağustos tarihinde piyasada olacak.

Ürün boyut anlamında eski Xbox One’a göre %40 zayıflamış durumda, ancak bu versiyonu satın almak istiyorsanız ilk anda sadece 2TB modelleri bizlere sunulacak. 1TB ve 500GB’lık modeller ise daha sonra piyasaya sunulacak. Aynı zamanda en azından şimdilik, 4K görüntü ve HDR desteğini sunan tek konsol olma özelliğine sahip.

Konsolun UK fiyatı ise 350 pound olarak belirlenmiş durumda. Eğer bekleyip 1TB ve 500GB modellerini alacaksanız ise kenara 300 ve 250 pound ayırmanız gerekecek. Henüz fiyatı açıklanmamış olmasına rağmen ürünün aynı gün Türkiye içinde de satışa çıkması bekleniyor.

2131

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Far Cry 5 dünyasından dört yeni video! https://t.co/4Wenx2AZ1h https://t.co/x5dC8JHqBg
Red Dead Redemption 2 ertelendi! https://t.co/i4snukHiL0 https://t.co/pc94eq9hsL

Flickr