The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan

Ubisoft’un son yılların en büyük çılgınlığı haline getirdikten sonra piyasaya çıkardığı, kimileri tarafından çok başarılı, kimileri tarafından ise “eksik” bulunan The Division‘ın devam oyunu yolda.

Ubisoft’un resmi olarak duyurduğu çok fazla şey yok. Şimdilik oyunun logosunu, yeni oyunun Massive Entertainment liderliğinde geliştirileceğini ve bunu yaparken de Ubisoft Annecy, Redstorm, Reflections, Ubisoft Bükreş ve Ubisoft Şangay stüdyolarından yardım alacaklarını biliyoruz.

Oyun The Division’da kullanılan Snowdrop Engine‘in geliştirilmiş bir versiyonunu kullanacak ve geri kalan her şey için şimdilik E3 fuarını beklememiz gerekiyor.

Diğer taraftan ilk oyunun yol haritası açıklandı ve gözüken o ki Xbox One X için 4K desteği kazandırılmış bir versiyonu da bizlere sunulacak.

The Division’ın üçüncü yıl yol haritasını da aşağıda bulabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Farming Simulator 19 oynanış fragmanını yayınladı https://t.co/5auU72QPLO https://t.co/HOQIZZTywu
Razer'dan yeni profesyonel oyun kulaklığı: Razer Ifrit https://t.co/UHzJL3oqVX https://t.co/2Vpun8hKZS

Flickr