Yeni Battlefield’dan ilk teaser!

Battlefield’ın kimine göre İkinci Dünya Savaşı, kimine göre ise Birinci Dünya Savaşında geçecek yeni oyunu, bu gece Türkiye Saati ile 23.00’te duyurulacak.

DICE bu tanıtımdan önce ağzımıza bir parmak bal çalan ve oyun motoru ile yapılmış 8 saniyelik bir Teaser yayınladı.

Bu teaser’da askerlerin üniformasının Birinci Dünya Savaşı’nın Somme cephesinde kullanılan üniformalar ile aynı olduğu ve karartının da savaş meydanlarının gördüğü ilk tank olan İngiliz Mark I tankının gölgesi olduğunu iddia eden oyuncular mevcut, üstüne bir de Battlefield serisinin eski patronu Ben Cousins’ten şöyle bir tweet geldi.

Ben Cousins bu tweet’inde DICE’ın bu geceki Battlefield 5 lansmanından önce okumalık olarak, Take Two’nun 1999 yılında piyasaya çıkan Birinci Dünya Savaşı temalı oyunu Codename Eagle’ı önermiş.

Birinci Dünya Savaşı oyunların şimdiye kadar çok rağbet ettiği bir konu değil bilindiği gibi, bu dönemde geçen en başarılı ve en güncel oyun ise Verdun.

Bakalım bu gece karşımıza Battlefield 1944 mü yoksa Battlefield 1918 mi çıkacak?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr