TERA güncellenmeye devam ediyor!

Aynı Neverwinter gibi TERA da free to play MMORPG oyunları içindeki en başarılı yapımlardan biri…

Steam’e çıktıktan sonra uzun bir süre boyunca, Steam’de en çok oynanan F2P MMORPG oyunu olmayı başarmıştı. Oyun, ilk yıllarında da en çok oynanan MMORPG oyunları arasına girmeyi kolaylıkla başardı. Hala büyük bir aksiyona ve harcanmaya değecek tonla oyun saatine sahip olan TERA, yepyeni bir sınıfı daha oyuna ekledi. Valkyrie, oyunun on üçüncü sınıfı olarak yayınlandı.

Valkyrie bir yakın dövüş sınıfı ve oldukça mobil bir yapıya sahip. Sadece kadın karakterlerde oynayabileceğimiz Valkyrie tamamen hasar verme odaklı bir sınıf olarak ön plana çıkıyor. Hedefler arasında seri geçiş yapabiliyor ve uzunca bir mızrak kullanıyor. Ayrıca hafif zırh giyen Valkyrie, Castanic ırkının savaşçı özelliklerini taşıyor. Valkyrie ile beraber TERA’nın ırk ve sınıf çeşitliği daha da arttı ve yapımcı ekip En Masse Entertainment’ın TERA için ilerleyen günlerde daha fazla ırk veya sınıf çıkaracağını düşünüyorum.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr