Yeni Ghostbusters oyunu çıktı!

Activision Publishing, Inc. Sony Pictures işbirliğiyle 29 Temmuz’da vizyona girecek olan Ghostbusters filminin öncesinde, heyecan verici yeni video oyunlarını yayınladı.

Ghostbusters tek kişilik senaryoya ve dört kişiye kadar oynanabilecek yerel çoklu oyuncu moduna sahip olan, üçüncü şahıstan oynanan bir aksiyon rol yapma oyunu. Filmdeki olayların sonrasında geçen oyunda oyuncular Manhattan’ın en hayaletli ortamlarında çaylak hayalet avcılarını kontrol edecekler, gizli toplanabilir eşyaları bulacaklar ve şehirdeki haydut hayaletleri kovmaya çalışacaklar. Seçebileceğiniz dört farklı kahraman bulunacak ve her kahraman macera sırasında yeni ekipman ve yeteneklerle güçlendirilebilecek.

Oyun PlayStation®4, Xbox One ve PC için geliştirildi.

Oyuncular ayrıca içinde Ghostbusters video oyunu, dört klasik Ghostbusters kostümü, bonus tuzak ve oyundan esinlenen özel ekran teması içeren DLC bulunan Ghostbusters Bundle’ı da satın alabilecekler. Ghostbusters Bundle da bugün Avrupa’da PlayStation®Network yoluyla PlayStation®4 ve tüm dünyada Xbox Games Store yoluyla Xbox One için çıktı.

Ghostbusters: Slime City oyuncuları çaylak bir hayalet avcısı rolünde şehri yeni doğaüstü tehditten kurtarmakla görevlendiren yeni bir mobil oyun. Performansı arttırmak ve kozmetik iyileştirmeler yapmak için benzersiz proton paketleri hazırlayın, karargahınızı geliştirin, yeni silahlar ve ödüller için görevleri tamamlayın. Gruplar kurmak ve topluluk yarışmalarında, süreli etkinliklerde ve PvP karşılaşmalarında mücadele etmek için diğerlerine katılın. Ghostbusters: Slime City App Store yoluyla iPhone, iPad ve iPod touch cihazları, Google Play yoluyla Android cihazları ve Amazon Appstore yoluyla Kindle cihazları için uygulama-içi satın alım özelliğiyle ücretsiz olarak indirilebilir.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr