div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

Yeni LEVEL Online anketimize katılın!

- Advertisement -

Talk Online Panel ve LEVEL işbirliğiyle, ikinci ödüllü anketimiz de hazır!

Her ne kadar sosyal medya’da, websitemizde, attığınız e-postalar ile sizden yorumlar alabiliyor olsak da LEVEL Dergisi’ni ve LEVEL Online websitesini daha ileriye taşımak için profesyonel bir yola başvurmanın daha iyi olacağını düşündük. Bu bağlamda da Talk Online Panel ile anlaşarak sizlere üç farklı anket hazırladık.

LEVEL Dergisi Okur Anketi” LEVEL Online Ziyaretçi Anketi ve LEVEL Okur Tercihleri Anketi ile amaçladığımız sizden en samimi biçimde farklı konularda geri dönüş almak ve bunun sonucunda da ilgili konularda dergimizi ve internet sitemizi geliştirmek.

Anketleri tamamlayanlara sürpriz oyun hediyeleri vermeyi de ihmal etmiyoruz. Anketleri tamamlayanlar arasındaki 10 kişiye çeşitli oyunlar dağıtacağız.

İkinci anketimiz olan LEVEL Online Ziyaretçi Anketi’ne aşağıdaki link’ten ulaşabilirsiniz. Bu anket ayrıca siteye girdiğinizde de karşınıza bir pencere olarak da açılacak, reklam sanmayın sakın.

Anketlere göstereceğiniz ilgiden dolayı şimdiden teşekkürler!

LEVEL Dergisi Okur Anketi

- Advertisement -

LEVEL Online Ziyaretçi Anketi için TIK!

logo

Haberler

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler