Yılın en tutkulu RPG oyunu Disco Elysium!

Büyüteçlerinizi ve dedektiflik içgücüdlerinizi hazırlayın. İzometrik bir RPG olan Disco Elysium’da büyük ve açık uçlu bir cinayeti çözmeniz gerekiyor.

İspanyol paça pantolonların moda olduğu, altın zincirlerin bağrı açık gömleklerin yakasından göründüğü Revachol West’te yolsuzluk kontrolden çıkmış durumda. Bu eşsiz kurgusal şehirde gözden düşmüş bir dedektifi oynayarak gizemleri açığa çıkarmaya çalışacağız.

Disco Elysium’daki tamamen orijinal yetenek sistemi karakterinizin düşüncelerini, şüphelerini ve anılarını her sohbetin bütünleyici bir parçası haline getiriyor. Çarpışmalar, yaptığınız diyalogların ya da içsel monologlarınızın sizin için bir engel ya da yardım olabildiği bir doğrultuda gerçekleşiyor.

Oyun boyunca karakterinizin yeteneklerini geliştirerek nasıl bir polis olacağınızı belirleyin. Kapıları kırıp şüphelileri sorgulayıp şehri keşfederken kaybolarak sırları açığa çıkarın.
Bu sene içerisinde çıkması planlanan oyun için kesin bir tarih ise henüz verilmemiş.

Oyun hakkında daha detaylı bilgi için: http://zaumstudio.com/

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr