Yoksa Fallout filmi mi geliyor?

Henüz resmi bir açıklama olmasa da Todd Howard‘ın verdiği röportaj Fallout hayranlarını heyecanlandırdı.

2000’li yıllar içerisinde birçok oyunun beyazperdeye aktarıldığını gördük. Çoğu da oldukça başarısız yapımlar olarak sinema tarihindeki yerini aldı. Ama son yıllara baktığımızda hem sinema sektörünün gelişimi hem de bu filmleri çekenlerin oyunun yakın takipçileri olmaları işin rengini değiştirdi.

fallout-resim-wallpaper39-1024x701

Şu aralar Warcraft filminin vizyona girmesini beklerken, Bethesda’nın üst düzey yöneticisi Todd Howard‘dan ilgi çekici bir açıklama geldi. Howard açıklamasında “Geçtiğimiz yıllarda birçok görüşme yapıp Fallout’un geleceği hakkında konuştuk. Henüz hiçbiri için ‘Bu oyun kadar güzel olabilir’ sözlerini kullanamam” dedi.

Görünüşe göre birçok film yapımcısı Bethesda ile Fallout filmi için görüşmelerde bulunmuş. Ama Todd Howard ve ekibinin içine sinen bir proje sunamamışlar.

Bu açıklamanın ardından ne olur biz de bilmiyoruz. Şu bir gerçek ki, Fallout’un o tozlu kokusunu bir de sinema perdesinden izlemek keyifli olurdu.

Haber: frpnet.net – Özay Şen

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr