Sinir eden oyun bölümleri 5. sıra: Driver Tutorial

Hazır Super Mario Maker çıkmış ve geçilmesi imkansız bölümler yapılırken aklımda kalan en sinir edici bölümleri yazmak istedim. Bu sıralamada genel amacı oyuncuyu zorlamak olan Dark Souls, Super Meat Boy gibi oyunları değil, sıradan giderken saçma sapan bir bölümle karşımıza çıkan oyunları yazacağım.

Siz de aklınıza gelen bölümleri paylaşabilirsiniz. 5. sıradan başlıyoruz.

    Driver Tutorial Bölümü

160391-driv

Neden bir insan o kadar emek harcadığı oyununa böyle bir bölümle başlar anlamayamıyorum. Bir çok insanı daha oyunu oynamadan soğutan o efsanevi Tutorial bölümü. Adamlar bizi ufacık bir garaja koyup bir dakikada imkansız hareketler yapmamızı istiyorlardı. Bizim mahallede bölümü geçen ilk kişi efsane olmuş, diğer evlere gidip bölümün geçilmesine yardım etmişti (Şimdi bu bendim diyeceğim ama hafızam beni yanıltmasın).

Bu bölümü geçersek güzel de bir oyundu Driver. GTA henüz üç boyutlu haline taşınmamışken Midtown Madness ile beraber şehirlerde serbest dolaşmamıza imkan veren ilk oyunlardandı. Grafikleri de zamanına göre hiç fena değildi. Fakat oyunun 5 saatini ilk Tutorial‘da harcadıktan sonra insanın oynayası gelmiyordu.

Video’da çaresiz bir Youtube‘cunun çırpınmasını izleyebilirsiniz.

    4. sıradaki oyun yarına.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Buladan 6 years ago | Cevapla
    Valla ben o süreyi 45 saniyeye düşünmüştüm.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.