Call of Duty: Infinite Warfare’den yeni oynanış videosu!

San Diego Comic-Con sırasında Call of Duty: Infinite Warfare’den yepyeni oynanış görüntüleri de yayınladı ve tek kişilik hikayeden görüntüler sundu.

Ayrıca ekip Call of Duty: Infinite Warfare paneli esnasında Terminal haritasının geri döndüğü duyuruldu.

Call of Duty: Modern Warfare 2’nin en sevilen çoklu oyuncu haritası, Call of Duty: Infinite Warfare’in nefes kesici güzellikteki yeni ortamlarından biriyle yeniden tasarlandı.

Call of Duty: Infinite Warfare’in herhangi bir versiyonu için ön sipariş veren oyuncular Terminal Bonus Haritasına sahip olacaklar; artık Ay’daki bir uzay gemisi limanı olan harita orijinaline sadık bir oynanış sunarken yeni oynanış öğeleri de ekliyor ve görsel olarak da çıtayı yükseltiyor.

Call of Duty: Infinite Warfare PlayStation® 4 sistemi, Microsoft Xbox One oyun ve eğlence sistemi ve PC için 4 Kasım’da çıkacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Far Cry 5 dünyasından dört yeni video! https://t.co/4Wenx2AZ1h https://t.co/x5dC8JHqBg
Red Dead Redemption 2 ertelendi! https://t.co/i4snukHiL0 https://t.co/pc94eq9hsL

Flickr