Call of Duty’ye yer açın! (130 GB kadar…)

Call of Duty: Infinite Warfare’in çıkış tarihi yaklaştı ancak tartışmalar bitmek bilmiyor. Oyun şimdi de harddiskinizde kaplayacağı yer ile gündemde.

Oyunun Fransız bir satış mağazasından sızan PS4 kutusundaki bilgilere bakılacak olursa, konsolunuza hem Call of Duty: Infinite Warfare hem de Call of Duty: Modern Warfare Remastered’ı kurmanın maliyeti 130 GB! 500GB’lık konsol sahibi olduğunuzu bir düşünsenize?

Peki bunun ne kadarı Call of Duty: Infinite Warfare için?

PS4’te senaryosu erken erişim aşamasında olan Call of Duty: Modern Warfare Remastered, yaklaşık 40 GB yer kaplıyor ve bu denklemden çıkan sonuç da Infinite Warfare’in 90Gb boyutlu bir dev olduğu yönünde. Bu kadar çok yer kaplamasının sebebi de kuvvetle muhtemel PS4 Pro desteği sebebiyle 4K kaplamalar ile beraber gelmesi.

Ayrıca Gamescom sırasında oyunun grafiklerinin gerçekten de çok çok iyi olduğunu gözlemlemiştik Tuna ile, bunu da belirtelim.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr