ETC 40K takım seçmeleri sona erdi…

TüSOT’un desteğinde sürdürülen ETC 40K takım seçmeleri 17 Nisan Pazar günü İstanbul’da gerçekleştirilen turnuva ile tamamlandı.

Ahmet Gürsoy tarafından İstanbul Pegasus’ta düzenlenen son seçme turnuvasına toplam 6 oyuncu katıldı. Turnuvada ilk sırayı Eldar ordusuyla Sedat Akaryıldız alırken, ETC 40K Türkiye takım kaptanı Işık Belül Imperial Knight, Harlequin ittifakıyla ikinci sırada, Tunç İper ise Space Marine ordusuyla üçüncü sırada yer aldı. Turnuvada en güzel model yarışmasını kazanan ise Görkem Demircioğlu oldu.

ETC 40K takımı seçimleri için bu sene başka turnuva düzenlenmeyecek. Takım kaptanı Işık Belül bu turnuvanın ardından takımı oluşturacak. Takımla ilgili gelişmeleri TüSOT ve ETC 40K sayfalarından takip edebilirsiniz. Seçilen tüm oyunculara şimdiden Yunanistan’da başarılar dileriz.

Turnuvanın sıralaması şöyle:

1. Sedat Akaryıldız
2. Işık Belül
3. Tunç İper
4. Cahit Berk Teoman
5. Görkem Demircioğlu
6. Kerim H. Mimaroğlu

Hakem: Ahmet Gürsoy

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr