7 senedir geliştirilen Underrail nihayet çıkıyor!

Stygian Software tarafından 2008 yılından beri geliştirilen ve Arcanum, Baldur’s Gate gibi klasik CRPG oyunlarını sevenlere hitap eden Underrail 21 Aralık tarihinde piyasada.

İlk defa 2008 yılında geliştirilmeye başlanan, 2009 yılının ardından gelişimine ara verildikten sonra 2012 yılında pat diye kullanıcılara deneyebilecekleri ücretsiz bir alpha sürümü sunulan Underrail nihayet satışa sürülüyor. Üstelik ilk fragmanından tam 2.5 sene sonra!

Aşağıdaki görüntülerde de görebileceğiniz gibi eğer Baldur’s Gate, Arcanum: Steamworks of Obscura, Temple of Elemental Evil veya Pillars of Eternity gibi CRPG oyunlarını beğeniyor, detaylar arasında sarhoş olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Grafiğe önem veren oyuncular ise bu noktadan sonrasıyla ilgilenmeyecektir.

10 dolar gibi oldukça ucuz bir fiyat etiketi ile Steam üzerinden satışa sunulacak oyunun alpha sürümündeki kayıt dosyalarınız maalesef son sürüm ile uyumlu olmayacak, en azından şimdilik.

PyrokineticStream

underrail-dev-log-24-screenshot-surpriseattack

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr