Android M Geliyor!

Google’ın mobil işletim sistemi Android’in yeni sürümü “ M “ dün gerçekleştirilen Google I/O konferansında tanıtıldı.

Lollipop’ta olduğu kadar görselliğe takılmayan bu işletim sistemi, daha çok fonksiyonelliğe odaklı gibi duruyor. Artık parmak izi tarayıcıyı sadece kilit açıp kapamak için değil, NFC ile diğer cihazlara bağlanmak için izin isterken, ya da uygulama içi alımlarda onay verirken veya yeni duyurulan Android Pay’de de kullanabileceğiz.

Bununla beraber yeni işletim sisteminin batarya ömrünü uzatacak şekilde tasarlanmış, hatta telefonun kullanımda olup olmadığını algılayan ve buna göre çalışan yeni bir batarya kullanım sisteminin işletim sistemine entegre edilmiş olduğunu duymak Android kullanıcılarını sevindirecektir. Değişim yolda, umarız pürüzsüz olur.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr