Aral Game kızlarının büyük başarısı!

Actifit işbirliğiyle, bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘Kızlar Sahada’ etkinliğinde, futbolun kazanmak ve kaybetmekten başka bir anlamı olduğunu hatırlatmak isteyen yüzlerce kadın yeşil sahalara indi.

Açev yararına düzenlenen ve Türkiye’nin alanında en yüksek katılımla gerçekleşen, gelenekselleşmiş ilk özel kadın futbol turnuvası sahaların tozunu attırdı. Aral Game kızları, onlarca takımın katıldığı turnuvada dördüncü olarak yeni bir başarıya imza attı. Dünyaca ünlü futbolcu Arda Turan’ın da katıldığı etkinlik, profesyonel oyuncunun pozitif enerjisi ile görsel bir şölene dönüştü. Arda Turan etkinliğe katılan kadınlarla fotoğraf çekildi.

Güçlerini birleştirip takım ruhunu sahaya yansıtan kadınlar, bir yandan meşin yuvarlakta hünerlerini gösterirken bir yandan da toplumsal olaylara dikkat çektiler. Aral Game Kızlarının da aralarında bulunduğu takımlar, Fair-Play çerçevesinde eğlenceli maçlar yaparak birbirlerine karşı kıyasıya mücadele verdi. Geçtiğimiz Pazar günü yapılan maçlar sonucunda Aral Game Kızları dördüncü oldu.

Tam bir eğlence havasında geçen ‘Kızlar Sahada’ etkinliği, Skylanders ve Disney çadırları ile interaktif ortama taşındı. Etkinliğe katılan çocuklar, Skylanders ve Disney karakterleri ile zaman geçirebildiler.

Tüm gruplar içerisinde dördüncü olarak büyük başarı kaydettiklerini söyleyen Aral Takım Kaptanı Cansu Öcal, “Aral olarak oyuna dair her alanda var olmak istiyoruz. Zorlu ve yorucu bir süreçten geçerek büyük bir başarı kazandık. Bunun için hem gerçek sahada hem de sanal ortamda PES ve FIFA ile sıkı antrenman yaptık. Tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

E3 mesaisi başlıyor, ilk olarak sahnede EA PLAY var. Bu ay LEVEL Dergisi'nin kapağını süsleyen Star Wars Jedi: Fal… https://t.co/xlqSaYLEnq
RT @G2Bolukbasi: Adımı şurada görmenin bana verdiği heyecan anlatılamaz bile... Formula 1’in resmi sitesinde benim hakkımda bir haber olmas…

Flickr