Ark: Survival Evolved 8 Ağustos’ta raflarda yerini alacak!

Erken erişimin başını çeken oyunlardan Ark: Survival Evolved 8 Ağustos’ta Collector’s Editions ile birlikte piyasaya sürülecek.

Xbox One, PlayStation 4 ve PC’ye 8 Ağustos, Xbox One X’e ise 7 Kasım’da çıkacak olan oyun sonunda duyuruldu. Buna ek olarak Collector’s Editions da satışa sunulacak.

Ark: Survival Evolved beraberinde fan yapımı bir harita olan Ragnarok’u da getiriyor. Harita şuanda Steam’de mevcut, yakın bir zamanda konsollara da gelecek.

Ark 8 Ağustos’ta resmen çıktığında bir çok satın alma opsiyonu mevcut olacak. Dijital veya kutulu oyunun kendisini $60’a edinebileceksiniz. Season Pass’i içeren Explorer’s Edition ise $100’dan satışa sunulacak.

Son olarak $160 değerindeki Limited Collector’s Edition oyunun tüm içeriklerini ve özel eşyaları barındıracak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr