Ark: Survival Evolved’ın Xbox sürümü beklentileri aştı!

Dinazor temalı açık dünya hayatta kalma oyunu Ark: Survival Evolved’ın Xbox sürümü çıkalı iki hafta oldu ve oyuna gösterilen ilgi beklentilerin üstünde.

Geçtiğimiz yaz aylarında Steam üzerinden PC’ye çıkan Ark: Survival Evolved oldukça ilgi çekmişti. 16 Aralık tarihinde Game Preview adı altında Xbox One platformuna çıkışını yaptı. Studio Wildcard kurucularından Jesse Rapzca’nın açıklamasında, günlük Xbox One oyuncu sayısı şimdiden PC’yi geri de bıraktığını duyurdu.

Xbox tarafından henüz bir sayı verilmedi fakat Steam verilerine bakacak olursak Ark: Survival Evolved günlük oyuncu sayısı elli altı bin civarında ve Steam’de en çok oynanan ilk 10 oyun arasında bulunuyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr