Armored Warfare erken erişime geçiyor!

Wargaming’in World of Tanks oyunundan evvel kim tank oyunlarının bu kadar tutacağını tahmin edebilirdi ki? Wargaming’in atılımına Wart Thunder ile cevap veren Gaijin’den sonra ise insanların savaş araçlarına olan ilgisinin bir hayli fazla olduğu yapımcıların dikkatinden kaçmadı.

Obsidian Entertainment de yeni bir tank oyununu piyasaya sürecek bir diğer yapımcı. Armored Warfare isimli, tank savaşlarını konu alacak olan yapım bugün itibariyle erken erişime geçiyor. Erken erişim versiyonunun ilk safhası 27 Mayıs – 3 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek ve sunucular günün belli saatlerinde açık olacak. Erken erişimin ilk safhası boyunca 38’den fazla araç ve dört adet harita oyuncuları bekliyor olacak.

Ancak oyunun erken erişim safhasına katılmak için farklı içeriklere ve farklı fiyatlara sahip olan, en ucuzu 13.99€’dan satılan Founder’s Pack ürünlerinden birini satın almak zorunda olduğunuzu da belirtelim.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr