Battlefield 4’ün yaz paketi bugün geldi!

Battlefield 4’ün yaz paketi ve Night Operations haritası bugün geldi. PlayStation 4 ve PS3 oyuncuları 8 Eylül’ü beklerken oyunun PC, Xbox One ve Xbox 360 versiyonlarına bugün itibari ile geldi.

Night Operations, Zavod: Graveyard Shift adında, Zavod 311 haritasının gece versiyonu. Haritada Conquest, Rush, Obliteration modları ile birlikte Team Death Match, Domination ve Gun Master modları da oynanabilecek. Yaz paketiyle oyuna haritayla birlikte cihazlara yükseltme, ses dengeleme de geldi.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Burak 2 years ago | Cevapla
    ps4 kullanicisiyim ama guncelleme bana geldi indirdim fakat girmeye calisinca premium olmadigim icin satin alma menusu cikiyor. 8 eylulu mi beklemem gerek yoksa premium mu almaliyim?

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr