Bethesda yeni Doom oyununu tanıttı!

E3 nihayet başladı ve Bethesda’nın duyurduğu ilk detaylar da daha önce Doom 4 olarak bildiğimiz yeni Doom projesine ait.

Eğer daha önceki Doom oyunlarına aşina iseniz tam anlamıyla kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak olan oyun, basitçe üç ana prensibi izlemeye devam ediyor, büyük düşmanlar, büyük silahlar ve daha fazla hız.

Silah geçişlerindeki yavaşlama efekti, düşmanlardan düşen silahlar ve oldukça iyi gözüken ‘fatality’ sahneleri gibi yeni ‘doom’ mekaniklerine de sahip olan oyunun ilk oynanış videolarında bir yaratık olarak jetpack’imizle uçabildiğimizi ve pompalı tüfek, elektrikli testere ve plasma gun gibi silahlarımızı da görebildik.

Doom Snapmap adlı kendi bölüm tasarımlarımızı kolayca yapıp paylaşabildiğimiz bir moda da sahip olacak oyun 2016 ilkbaharında PC, PS4 ve Xbox One sahipleriyle buluşacak.

AA1-noscale

AA2-noscale

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr