Bethesda’dan Android’lerin detay fotoğrafları!

Fallout 4’ün en son yayınlanan art çizimlerinin içinden özellikle iki tanesi oldukça etkileyici gözüküyor.

Bunların birisinde ilk oyunlardan hatırlayacağımız eski nesil bir Power Armor var. Bir diğerinde ise paslanan bir savaş gemisi. Gözüktüğü kadarıyla 1890’larda üretilmiş, pre-dreadnought olarak tabir edilen ve güçlükle kruvazör sınıfına sokabileceğiniz gemilerden. İkinci dünya savaşı öncesinde bizim ordumuzda bulunan Mesudiye, Turgut Reis veya Barbaros Hayreddin zırhlıları ile birebir aynı döneme ait gibi gözüken bir gemi.

Ancak bu görsellerin içinden iki tanesi var ki, oldukça dokunaklı.

Görsellerde Fallout 4’ün android popülasyonuna ait detay çizimleri gözüküyor, yani onları bizler gibi gösteren derilerinin altını nihayet görebiliyoruz. Üstelik Temmuz ayında yayınlanan savaş videosunda gördüğümüz Synth Strider’lar veya Synth Assaulter’lar gibi kana susamış, amacı belli tipler de değil kastettiğimiz, tam da yayınlanan ilk Fallout 4 görsellerinden birinde gördüğümüz, mekanik eli, uzun paltosu ve Ten Pound şapkası ile yolunu, evini arıyor gibi gözüken bir android’den bahsediyoruz.

4dce17e43ac322be7aee82343cf06f00f42278d5.jpg__620x349_q85_crop_upscale

Oyunun çıkış tarihi yaklaştıkça yeni detayların da bizlerle buluşacağını tahmin ediyoruz, sabırsızlığımız ise her dakika artıyor.

03

04

01

02

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr