Bethesda’dan çok kısıtlı sayıda “Xbox One Pip-Box”

Bethesda’nın dün gece sona eren PAX Prime etkinliklerindeki sürprizi bir yarışma ile oyunculara dağıttığı ve son derece az üretilen Pip-Box’lar oldu.

Pip-Box derken elbette bahsettiğimiz klasik bir Xbox One. Fallout’un meşhur karton teması ve rengi ile elden geçirilmiş olan bu versiyonun satışa çıkıp çıkmayacağı belirsiz olmakla birlikte son derece kısıtlı sayıda üretildiği (Dün beş adet dağıtıldı.) tahmin ediliyor. Kapasitesi belirsiz ve yine kendisi gibi Fallout teması ile elden geçirilmiş bir gamepad’i mevcut.

Takipçilerin çekiliş şansı kazanmak PAX Prime’da yer alan Bethesda standında fotoğraf çektirmesi veya Fallout’un resmi Twitter hesabındaki bir mesajı retweet etmesi yeterli oldu. Bu satırların yazarının halen maket bir atom bombası ile gelen Fallout Anthology’yi bulmaya çalıştığını da ekleyeyim. Bakalım Bethesda’dan daha ne güzellikler göreceğiz.

2930633-pipbox

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr