Blade&Soul nihayet geliyor!

Koskoca üç yıllık bekleyişin ardından Blade&Soul resmi olarak 19 Ocak tarihinde çıkış yapıyor. Üç yıl önce batı bölgelerde çıkışına karar verilen, o günden beri de beklediğimiz NCSoft’a ait muhteşem aksiyon MMO Blade&Soul adlı popüler oyuna yakında beta olarak kavuşmuş olacağız.

Oyunun çıkış tarihi belirlenmiş olsa da sabırsız oyun severler erken erişim için kuyruk oluşturmuş durumdalar. Oyun için öncelikli bir isim listesi bile oluşturuldu. Listeye giriş ve erken satın alım tarihleri 19 Ocak’tan birkaç gün önce gerçekleşecek.

Oyun içerisinde çok eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak hoş bir karakter tasarım bölümü bulunmakta, pek çoğunuzun da bunu beklediğine eminiz. Burada karakterinize isim verebilir ve efsanevi bir Kung Fu savaşçısı yaratabilirsiniz. Zaten oyunda Kung Fu Master’ı seçmek en zorlayıcı olan aslında. Matrix’de olduğu gibi düşman tarafından çevrelenmek nasıl bir şey, birinci elden deneyim edebilirsiniz böylece.

Blade& Soul için diğer oyunlardan izler taşıyor demek yanlış olmaz. Geliştirici ekibin başında yer alan Moonyoung Choi’nın da yaptığı açıklamalar arasında Street Fighter veya Soul Calibur gibi oyunlardan esinlenildiğine değinilmiş, hatta başka oyunların da olduğu uzun bir listenin varlığından bahsedilmişti. Aynı şekilde Qi Master’ın da Kung Fu Master ve Force Master karışımı olduğunu söyleyebiliriz.

Blade&Soul sizi aylarca oyalayacak bir MMO oyunu olma potansiyeline sahip. WASD tuşlarına basmaktan ellerinizi hissetmiyor olacaksınız. Ne de olsa bir o kadar beklediğimiz Black Desert Online’ın aksine oynaması bedava bir oyun bu. Önceki dönemlerde çıkan versiyonlarıyla kıyaslarsak daha da fiyakalı hale gelmiş doğrusu.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Buğra 2 years ago | Cevapla
    Üç yıl mı :) Kaç yıl olduğunu unuttuk biz. Bekle bekle iliğimiz kurudu :D

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr