Breaking Benjamin’in solisti Battlefront diskini parçaladı!

Breaking Benjamin ile müzikseverlerin ilişkisi genelde otomobilseverler ile Alfa Romeo’nun ilişkisi gibidir, ya çok sever, ya nefret edersiniz.

2000’li yıllarda özellikle The Diary of Jane, So Cold ve Halo 2’nin soundtrack’inde de bulunan Blow Me Away adlı şarkılarıyla kalbimizi kazanan grup uzun süredir eski günlerini arıyor. Defalarca dağılıp birleştikten, defalarca ara verdikten sonra grubun solisti Benjamin Burnley bu defa oyuncuların deyimiyle bir “rage quit” vakasıyla gündemde.

Star Wars: Battlefront hakkında görüşlerimizi çok yakında gerek Level Online, gerekse derginizden okuyabileceksiniz. Benjamin Burnley ise görüşlerini direkt olarak Instagram hesabı üzerinden, ortasından kırılmış bir Star Wars: Battlefront diskiyle beraber paylaşmış.

Fotoğrafta belirttiğine göre oyun sektörüne oldukça yakın olan Benjamin Burnley’e EA oyunu sosyal medya üzerinden övmesi için bir teklifte, daha doğrusu para önerisinde bulunmuş. Burnley oyunu gerçekten hiç beğenmemiş olacak ki EA’in çıkarttığını düşündüğü iş hakkında yorumunu gizlemediği gibi oturup berbat prequel’leri (Ep 1-3) izlemeyi tercih edeceğini belirtmiş.

Reklamın iyisi kötüsü olmaz demişler, belki de ilk anda gözükenin aksine SW:Battlefront burada Breaking Benjamin reklamı yapıyordur, ne dersiniz? İroniden bahsetmiyoruz bile.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr