Crytek yaz dönemi stajyer alımlarına başladı!

Crytek ile kendini geliştirmek isteyenler için müjde! Crytek İstanbul bürosu yaz dönemi için stajyer arıyor. Crytek’in istediği özelliğe sahip Teknik Operatörlük, Grafik Tasarımcılığı, Yerelleştirme ve Pazarlama yapabilecek stajyerler arıyor.

Crytek, bilgisayar programcılığı bilen , çeşitli arayüzler kullanabilen, IT veya ağ altyabiları bilen Teknik stajyerleri; akıcı İngilizcesi olan, Microsoft Office programlarını kullanabilen, sosyal medya kanalları kullanan, pazar araştırması ve karşılaştırması yapabilen Pazarlama stajyerleri; detaylı rapor yazabilen, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Türkçe’ye ve İngilizceye hükmedebilen, raporlama bilgisi olan ve takım halinde çalışabilen Yerelleştirme stajerleri; çeşitli 2D ve 3D grafik programlarını kullanabilen, çeşitli video editleme programları kullanabilen ve dijital pazarlama amaçlı grafikler üretebilecek Grafik stajyerleri alacak.

Crytek’in yaz stajına katılmak istiyorsanız burayı tıklayın.

Basın bülteninden derlenmiştir

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr