Daedalic uzaya açılıyor: The Long Journey Home

Macera oyunlarıyla tanıdığımız, son zamanlarda dağıtımcılığa da savunan Daedalic, bu defa hayli farklı bir oyunla karşımızda.

Deadalic Entertainment Studio West tarafından geliştirilen ve GDC sırasında aşağıda izleyebileceğiniz fragmanı da yayınlanan The Long Journey Home, her defasında rastegele yaratılacak devasa bir evrende yolunuzu bulmaya ve hayatta kalmaya çalışacağınız, keşif ve hayatta kalma öğeleri de içeren bir RPG oyunu.

İnsanoğlunun bilinmeze adım attıktan sonra daha önce hiç gitmediği yerlere gidip, galaksinin bir ucunda kısılı kalması ve eve dönme çabalarını konu edecek olan oyunda derin uzayın her türlü tehlikesi de bizleri bekliyor.

The Long Journey Home bu yılın ikinci yarısında PC, Mac, Linux, PS4 ve Xbox One için piyasada olacak.

TLJH_Attacked

TLJH_Flyer_Background

TLJH_Flyer_StarSys

TLJH_LanderAndShip

TLJH_LandingInRuins

TLJH_screen_Surface02

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Metin 2'de yeni bölge hazır! Üstelik LEVEL okurlarına 250 adet bonus kod da hediye. Bonus kodunuzu almak için;… https://t.co/t25SVY9ddX
Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC

Flickr