Dark Souls hayranı Astora Elite Knight Armor yaptı!

From Software’in Dark Souls serisinin zorluğu sebebiyle herkese göre olmadığı açık, oyunun adanmış kitlesi ise üretmeye devam ediyor.

@nanonanananono adlı Dark Souls hayranı bir Twitter kullanıcısının sekiz aylık bir çalışma sonucunda ortaya çıkardığı Astora Elite Knight Armor ise Dark Souls II’den fırlamış gibi ve gerçekten de muhteşem gözüküyor. Aşağıdaki videoda bu uzun, emek ve çokça el becerisi isteyen süreci izleyebilirsiniz.

Her şey bir tarafa, gerekli malzemeleri bulsanız, bir araya getirseniz bile ortaya ciddi anlamda metal işçiliği tecrübesi koymanız gerekiyor. Üstelik bunu Man at Arms gibi iyi finanse edilmiş, çok tecrübeli bir grupla beraber değil de tek başınıza yapıyorsunuz… Şapka çıkartıyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr