Deadly Premonition: Classified Edition ön siparişe açıldı!

2010 yılında PS3, Xbox 360 ve PC için satışa sunulan ve vasat inceleme puanları alıp yerine oturan Deadly Premonition: Director’s Cut’ın “Classified Edition” versiyonu ön siparişe açıldı.

Oyunun 2013 yılından beri Steam’de de olduğunu hatırlatmak gerek, ancak bu versiyon sadece PS3 için satışa sunulacak gibi gözüküyor. Pakette oyun için çıkmış tüm DLC’ler, oyunun soundtrack’i, sert kapaklı bir artbook ve bir kart seti de gelecek.

Oyunun vaktiyle aldığı notlar 60-70 aralığında olduğundan ne kadar ilginizi çeker bilinmez, muhtemelen “Neden bu oyun için böyle bir şeye gerek duydular ki?” diye aklınızdan da geçirmişsinizdir. Bunun sebebi aldığı notlara rağmen oyunun satış anlamında son derece başarılı bir grafik çizmiş olması, özellikle de uzak doğu pazarlarında.

24 Kasım’da satışa sunulacak olan versiyonun ön sipariş fiyatı ise 50 dolar.

308143-dep1_3d_fullset_1020_without_letter

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr