Destiny’e oyun içi satın alma geliyor

Hemen korkmayın. Yani en azından Bungie korkmamamız gerektiğini söylüyor. Parayla alınabilecek ürünler sadece kozmetik şeyler olacak. Oynanışı değiştiren herhangi bir şey olmayacak.

Oyun içerisine silver isimli yeni bir kaynak gelecek. Tahmin edeceğiniz üzere Silver‘ı Playstation Store‘dan veya Xbox Games Store‘dan gerçek para ile alabileceksiniz. Bu Silver karşılığında da yeni emote‘lar alabileceksiniz. Gerçek parayla karakterine kim yeni bir dans stili veya yeni karakter animasyonu almak ister onu bilmiyorum ama eğer olur da istersek diye Bungie bu özelliği es geçmemiş. Ne günlere geldik, karakter animasyonunu parayla satıyorlar. Yakında oyun üreticileri karakter animasyonu yapsın diye maaşlarını biz ödeyeceğiz. Teşekkürler oyun endüstrisi.

Gerçek para kullanımı 13 ekimde başlayacak. Şimdilik 18 yeni Emote olacak. Zamanla yeni eşyaların ekleneceği kesin. Bir de Bungie bütün oyunculara ücretsiz olarak Silver verecek. Eh, tamam, çok teşekkür ederiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr