Digit Game’de alımlar başladı!

Amerikan şirketi Scopely’den aldığı yatırımla İrlandalı oyun firması Digit Game çalışan sayısını 3’e katlayarak 60’a ulaştırmayı planlıyor. Kings of the Realm’in yaratıcısı olan firmanın Scopely tarafından dağıtılıcak olan yeni oyunları için 60 kişilik bir ekip oluşturmayı planladığı gelen haberler arasındayken şirketin CEO’su Richard Barnwell “Tatmin olma duygusu bizim sektörümüzdeki en büyük değerlerden ve bizim elimizde yeni oyunlarla bunu yaratmak için müthiş bir şans var. Tam da bunu değerlendirebilmek için alıma başladık” diye konuya değinirken, yeni bir AAA tipi yeni bir fikre sahip olan oyun yaratmak istediklerini belirtti. Bakalım gelecekte neler olacak?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr