Yeni Doom oyunu baharda geliyor!

Bethesda’dan çıkacak olan ve halihazırda Alpha aşamasında bulunan yeni Doom oyunu, 13 Mayıs tarihinde piyasada olacak.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek olan oyunun 100 pound değerindeki Collector’s Edition versiyonu da duyuruldu.

Sınırlı sayıda üretilecek olan ve oyunculara Metal bir kutuda sunulacak olan Collector’s Edition versiyonunun içinden 12-inç boyutunda bir Revenant figürü çıkıyor ki biz bayıldık.

Collector’s Edition’ı ön sipariş ile aldığınızda Demon Multiplayer Pack de sizleri bekliyor. Üç farklı skin tasarımı ile sunulacak olan Demon Armour Set, silah ile zırhlara uygulanabilecek üç farklı id Software logosu ve altı farklı metalik renk içeren bu paket, aynı zamanda multiplayer maçlarda kullanabileceğiniz altı adet Hack modülü ile beraber geliyor.

doom3col

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

14 Şubat Sevgililer Günü'nde hangi oyunları oynadık? https://t.co/sB2OmLI7G1 https://t.co/8g7gCQf1ku
Black Panther sinemalardan önce “LEGO Marvel Super Heroes 2″ye geldi https://t.co/62PFr92vR0 https://t.co/rFv1F3zhPf

Flickr