Dota 2 Reborn’a yeni güncelleme

Dota 2 ana sunucusunda yerini alan Dereceli Eşleştirme sistemi, The International 5 sonrasında gelecek olan büyük Reborn güncellemesinin beta sürümüne eklendi.

Yeni Dota 2’de beta sunucusunda yayınlanan güncelleme ile Dereceli Eşleştirme (Ranked Matchmaking) sistemi denemeye alındı. Dota oyuncuları buna çok sevinmiş gibi duruyor.

Valve’in yeni Reborn güncellemesinde diğer yenilik ise, beta sürüm üzerinden inceleme (Compendium) görevlerinin de yapılabilmesi oldu. Reborn beta’da Compendium görevlerini gerçekleştiren oyuncular, normal sunucuya göre yüzde 50 oranında daha fazla altın sahibi olup zengin olabilecekler.

Güncelleme bu iki yenilik dışında çok sayıda hata için düzeltmeler ile küçük iyileştirmeler yer alıyor. Valve’in Dota 2 Reborn beta sunucusunda yaptığı güncelleme hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz şuradan bir göz atabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr