En hızlı Steam makinesi %40 indirimde!

Eğer satın almaya niyetlendiyseniz ve yurtdışında bir yakınınız varsa bu haber sizi sevindirecek.

Bilindiği gibi Kasım ayı başlarında piyasaya çıkan Steam makineleri oldukça etkileyici tasarımlara, donanımsal fiyatlara ve alınmalarını mantıksız kılacak seviyede yüksek fiyatlara sahipler, en azından şimdilik. Fiyatları 2000tl seviyesinden (yurtdışında!) başlayan bu makinelerin en pahalı ve en güçlü olanını üreten Syber ürünlerinde %40’a varan oranda indirim yaptı.

Bu modellerin en büyük indirime uğrayanı olan Steam Machine I, Intel i3-4160 işlemciye, 4GB DDR3 RAM’e, Nvidia GTX 750 ekran kartına ve 500gb SATA III HDD’ye sahip. Bu modelin fiyatı %40 indirimle 499$’dan 299$’a inince kapışıldı ve stokları tüketti.

İndirimde olan diğer model olan Steam Machine P, Intel i5-4460 işlemci, 8GB DDR3 RAM, Nvidia GTX 960 ekran kartı ve 1TB SATA III HDD ile sunuluyor, fiyatı ise 789$’dan 589$’a düşmüş durumda ve stoklar halen müsait.

Firmanın amiral gemisi olan Steam Machine X ise Intel i7-4790K işlemci, 16GB DDR3 RAM, Nvidia GTX 980 4GB ekran kartı ve 1TB SATA III HDD taşıyor ve fiyatı 1479$’dan 1279$’a düşmüş durumda, stoklarda da bulunuyor.

İlginizi çekiyor mu bilinmez, ama çekiyorsa oldukça iyi bir fırsat gibi gözüküyor, elbette yine belirtelim, yurt dışından alıp getirmeniz gerek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr