Fallout 4 çıktığında Pornhub’ın hitleri düşmüş!

Fallout 4 çıktığı günden beri oyuncuların bir kısmını eve hapsetmiş durumda ve bunun etkileri rakamlara da dökülüyor.

Çoğunuzun bilmediği, merak da etmediği Pornhub da bunlardan biri. Aşağıdaki çizelgede görebileceğiniz gibi Fallout 4 çıktığı gün oyunların en fazla oynandığı saatlerde Pornhub’ın olağan trafiği %10 civarında düşüş göstermiş durumda. En azından yapılan açıklama ve çizelgenin bize anlattığı bu. Şimdi Pornhub ve post apokaliptik dünya arasındaki bağlantıyı kurmak size düşüyor.

Fallout 4 yapımcılardan gelen bilgiye göre yüzlerce saatlik bir oynanış süresi vaadediyor ve oyuncular henüz oyunu tam anlamıyla “hatmedebilmiş” değil. Pek çok gizem yavaş yavaş çözülüyor ve Reddit gibi yerlerde de bu konuda ciddi bir trafik oluşmuş durumda, öyle ki easter egg’ler ve göndermeler ile alakalı onlarca farklı kaynak bulmanız mümkün.

resizedphubchart-noscale

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr