Farming Simulator 17 de E3’ten eksik kalmadı

Simülasyon oyunlarının efendisi Giants Software’in ünlü tarım oyunu Farming Simulator 17 tanıtıldı.

Geçtiğimiz sürümlerin konsol ve bilgisayar dünyasında 5 milyona yakın kullanıcıya ulaştığını biliyoruz. 2016’nın sonlarına doğru PlayStation 4, Xbox One ve PC’ye gelecek olan serinin 17. oyunu bu büyük topluluğun heyecanını yakalamaya yetti.

Oyunun tam bir simülasyon deneyimi vermesi için fazlaca araç, yeni tarım ürünleri, tarım alanları gibi eklentilerde bulunulmuş. Ayrıca PC oyuncularının sıkça kullandığı mod ekleme özelliği konsollara da gelecek. Artık konsol oyuncuları da topluluğun yarattığı atölye eklentilerini kullanabilecekler.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr